Bielik-Studio

Produkcja filmowa

Produkcja filmów jest naszą największą pasją. Kochamy opowiadać Wasze historie. Każdy film jest dla nas wielką przygodą. Zobacz, co mamy do zaoferowania.

Zobacz nasz Showreel

kompilacja naszych ujęć z kilku ostatnich lat

własny styl

Tworzymy profesjonalne produkcje filmowe

Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, korporacyjne, relacje z wszelkiego rodzaju  wydarzeń oraz koncertów.  Tworzymy teledyski oraz filmy podróżnicze, kampanie modowe oraz relacje z pokazów mody.  Oferujemy najwyższa dostępną jakość na rynku. Tworzymy zarówno dynamiczne i nowoczesne produkcje jak i subtelne filmy.

Reklama

Filmy reklamowe

Spot Ferrero

Produkujemy spoty, filmy reklamowe przeznaczone zarówno do emisji w internecie jak i do telewizji. Reklamy telewizyjne nagrywamy za pomocą kamer kinowych Red 8K.

reklamy motoryzacyjne

Filmy motoryzacyjne

Dzięki systemom stabilizacji oraz dronom wyspecjalizowaliśmy się w produkcji filmów motoryzacyjnych. Realizujemy nie tylko reklamy w oparciu o scenariusz, ale również potrafimy reagować na bieżąco podczas przeróżnych wydarzeń (sportowych, motoryzacyjnych, targowych).

moda

Fashion Video/ Pokazy mody

Kreujemy wizerunek twojej Twojej marki. Produkcja filmowa jest najlepszym narzędziem do promocji oraz  marketingu. Filmujemy sesje modowe, pokazy mody, wydarzenia., eventy. Tworzymy kampanie reklamowe.

produkcja filmowa z bielikstudio

Bądź na bieżąco!