Fotograf

Fotografia Bielik-Studio

Fotograf

Kampanie Reklamowe oraz Fotorelacje

Oferujemy w pełni profesjonalną fotografię zarówno komercyjną, reklamową jak i eventową. Dokumentujemy koncerty, wydarzenia sportowe, modę, motoryzację. Kreujemy wizerunek firmy. Nasze zdjęcia świetnie sprawdzą się jako narzędzie marketingowe w internecie, a także na bilbordach, telebimach oraz drukowanych folderach. Jesteśmy z Łodzi, ale nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz za granicą.

Fotografia reklamowa bielikstudio
filmowanie-lodz-warszawa

Oferujemy:

REKLAMA MOTORYZACYJNa

Fotografia motoryzacyjna

Branża automotive

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia motoryzacyjne do reklam, folderów, na social media oraz fotorelacje z eventów motoryzacyjnych lub premier motoryzacyjnych. 

Fotograf motoryzacyjny
Fotografia motoryzacyjna Poznań
Fotograf motoryzacyjny Warszawa Bielik-Studio
Fotografia Motoryzacyjna Wrocław
Volvo-CX-60
NIERUCHOMOŚCI

Fotografia architektury

Tworzymy wyjątkowe fotografie dla biur nieruchomości, firm budowlanych, architektów, hoteli oraz osób prywatnych. Nasze zdjęcia można  z powodzeniem wykorzystać nie tylko w celach marketingowych w internecie, ale także tworząc banery, książki oraz foldery reklamowe. Staramy się by Państwa zdjęcia wyróżniały się na tle konkurencji oraz stanowiły estetyczny i niepowtarzalny content marketingowy.

Zdjęcia architektury Łódź
Fotografia architektury Wrocław
Fotografia architektury Gdańsk / Trójmiasto
Fotografia Architektury Warszawa

DOKUMENTACJA BUDOWY

Fotografia budowlana

Inwestycje budowlane

Sporządzamy fotograficzną dokumentację budowy. Nasze zdjęcia przedstawiają teren przed rozpoczęciem inwestycji jak i w trakcie prac budowlanych, etap po etapie, aż po efekt końcowy. Oferujemy najwyższą jakość oraz rozdzielczość obrazu. Nasze wydruki wielkoformatowe można śmiało stosować jako fototapety, czy fotoobrazy.

Terminal Paliw z drona bielikstudio
Fotografia budowlana Warszawa
Fotografia budowlana Łódzkie

© Bielik-Studio 2020 All rights reserved

produkcja filmowa z bielikstudio

Bądź na bieżąco!

© Bielik-Studio 2023 All rights reserved