któtkie filmy reklamowe

Content Video

Content Video to krótkie filmy/filmiki reklamowe publikowane w social mediach. Treści video powodują zwiększenie zasięgów profilu firmowego, zaangażowanie odbiorców oraz wzmocnienie świadomości marki.

Reels

Krótkie Filmiki Reklamowe Na Instagram

Video marketing

Tworzymy Video Content na Social Media z takim samym zaangażowaniem oraz dbałością o szczegóły jak reklamy przeznaczone do telewizji. Krótkie formy reklamowe są coraz bardziej popularne i skuteczne, dlatego przygotowanie dobrego materiału na media społecznościowe, gwarantuje zwiększenie popularności marki, co w konsekwencji przekłada się na wzrost sprzedaży. Materiały marketingowe przygotowujemy na podstawie wytycznych bądź pomysłów klienta lub przygotowujemy scenariusz, analizując specyfikę danej firmy oraz cele kampanii, a także budżet i możliwości klienta.

Instagram Reels / youtube shorts

motoryzacyjne Rolki

Video marketing

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dynamicznych, kreatywnych i nowoczesnych filmów motoryzacyjnych. Rolki to nic innego jak reklama dostosowana do formatu, jaki w danym czasie wymagany jest przez dany serwis społecznościowy. Najczęściej krótkie filmy firmowe tworzymy na podstawie wcześniej powstałych filmów reklamowych. Czasem jest odwrotnie, klienci zamawiają tylko rolki, ale widząc potencjał materiału, proszą o pełnowymiarowe filmy reklamowe.

Content video

Reklama ma Tik Tok

Kampanie Reklamowe

Tik-Tok rewolucjonizuje media społecznościowe. Tutaj content marketingowy różni się od tego, do którego przyzwyczajeni jesteśmy na Instagramie czy Facebook’u. Filmiki muszą być kontrowersyjne, ciekawe i trochę z przymrużeniem oka. 

produkcja filmowa z bielikstudio

Bądź na bieżąco!